Ако нямате достатъчно кърма, пийте чай от копър
Основните полезни съставки на семената от копър са етерични масла, минерални и горчиви вещества. Етеричните масла намаляват събирането на газове в стомаха, успокояват коликите и женските неразположения. Родилките могат да използват копъра за увеличаване на кърмата. За тази цел е необходимо редовно да пиете чай от копър или специални отвари за стимулиране на кърмата, които съдържат анасон, копър, резене и кимион. Ето как да си приготвите подходящ чай от копър: счукайте в хаванче 1 пълна чаена лъжичка семе от копър. Залейте го с 1 чаена чаша гореща вода и оставете да кисне около 10 минути, после прецедете. Пийте течността на гладно половин час преди хранене.
Още по темата:
Продукти свързани със СТАТИЯТА
ОРТОМОЛ НАТАЛ * 30 дневни дози
Безплатна доставка за България!МАГНАЛАБС МАГНАВИТС ЗА ЖЕНИ ПЛАНИРАЩИ БРЕМЕННОСТ, БРЕМЕННИ И КЪРМЕЩИ МАЙКИ таблетки * 30
ДЕНТИНОКС КРЕМ ПРИ КЪРМЕНЕ 2 в 1 30 мл
ЛАКТЕСА ПЛЮС ЛАКТОГОНЕН ЧАЙ ФИЛТЪР * 20
ЧИКО КЛАСИЧЕСКА ПОМПА ЗА КЪРМА N0106
ПОДЛОЖКИ ЗА КЪРМАЧКИ ЗА ГЪРДИ ЛИНЕА ФАРМ - КОПЕТЕ БЯЛ * 30
СТАТИЯТА е свързана към
- Здраво тяло
- За жената
- Бебешко ако - какво може да откриете в памперса
- Запек при бебета и деца - лечение у дома
- Диария при кърмени бебета
- Лечение при мастит
- Кърмене и мастит
- Възстановяване след Цезарово сечение (секцио)
- Тютюнопушене и кърмене
- Кърмене на бебе със заешка устна
- Кърмене на бебе с ниска кръвна захар
- Ланолин: приложение и полезни ефекти
Коментари към Ако нямате достатъчно кърма, пийте чай от копър